Rolety okienne do nowoczesnych wnętrz – sklep w Szczecinie

Każda kobieta pragnie aby jej dom był miejscem bezpiecznym, czystym, ładnym. Kosztuje mnie wiele pracy aby utrzymać go w doskonałym porządku.

Oboje z mężem pracujemy, dzieciaki ciągle zabiegane, zajęte nauką bądź też szybko znajdują jakąś wymówkę. Chciałam jakoś unowocześnić mieszkanie abym nie musiała tyle czasu poświęcać na sprzątanie a wolny czas poświęcić na wycieczkę rowerową czy wypad na zakupy wraz z dziećmi. Problem tkwił w tym, że nie wiedziałam od czego zacząć.

Przeglądałam czasopisma i oglądałam niektóre programy telewizyjne dotyczące nowoczesnych wnętrz. W pierwszej kolejności zrezygnowałam z zasłon na oknach – w zamian zamontowano nam rolety i zakupiłam krótkie firanki (mniej prania, prasowania, kurzu, męczenia się aby równo zawiesić zasłony na rzepach). Z czasem położyliśmy panele – zrezygnowałam z ciężkich i dużych dywanów które gromadziły wiele roztoczy. Miejscami wyłożyłam małe wykładzinki (mniej prania, trzepania dywanów, męczenia się aby zanieść je na trzepak, wyciągać z pod ciężkich kanap i mebli). Zakupiliśmy troszkę sprzętu do kuchni typu blender, mikrofalówka, zmywarkę.

Teraz nie musze się martwić, że dzieci zjedzą zimny obiad bo w mikrofalówce szybko go odgrzeją, sprzątanie idzie mi znacznie szybciej (prawie wcale nie używam odkurzacza), rolety są praktyczniejsze od zasłon. Wieczorami chodzimy do kina. Z córką same przygotowujemy domowe hamburgery na kolację itp. Dodam, że mieszkamy w Szczecinie i znaleźliśmy tani sklep, który oferuje najmodniejsze i zawsze na czasie rolety okienne.